Inloggen

Winkelwagen is leeg

Geen artikelen

Parfum Center

Dior Diorshow Black Out Mascara 099 Noir Kohl 10ml

Dior Diorshow Black Out Mascara 099 Noir Kohl 10ml

Normale prijs: € 41,70

Speciale prijs: € 32,95

  • Niet in voorraad

  • U bespaart 21%

Eigenschappen

Merk
Inhoud 10 ml
Make-Up Soort Ogen
Make-Up Type Mascara
Dior Diorshow Black Out Mascara 099 Noir Kohl 10ml

MASCARA KHÔL - SPECTACULAIR VOLUME - INTENS ZWART

Een gebaar van de make-up artist: door het poederen van de wimpers en het aanbrengen van diepzwarte Khôl tussen de wimpers, krijgen ze een adembenemend volume en intensiteit.
Dankzij het Black Fix complex, een unieke formule van oneindig rijke zwarte pigmenten, gecombineerd met een borsteltje met ver uit elkaar geplaatste haren, geeft Black Out Mascara je, met slechts één beweging een fascinerende look en ongelooflijk dikke wimpers in het diepste zwart.
Een ultra-langhoudend, waterbestendig polymeer geïnspireerd op lipglossformules zorgt voor een lak-achtige, absoluut bestendige finish.
Zo spectaculair als de meest extravagante kunstwimpers, zo intens als het diepste zwart: Diorshow Black Out is bestand tegen de zwaarste omstandigheden van een modeshow, maar ook tegen tranen of in het water duiken.

Is dit niet de make up die je zoekt? Bekijk het complete assortiment om de juiste make up te kopen.

Meer informatie